top of page

Громадські організації Сумщини працюють над стратегіями розвиткуГО «Бізнес-асоціація «4Бізнес» продовжує впроваджувати проєкт «Стійкі громадські організації в Сумській області» за підтримки Black Sea Trust (a Project of the German Marshall Fund of the United States).Нагадуємо, що проєктом запланована низка заходів з підвищення організаційної спроможності громадських організацій Сумщини з метою поглиблення їх практичних навичок у визначенні візії, місії та розробці планів, стратегій та політик, що необхідні для сталого функціонування та розвитку громадських організацій.


Богдан Мосунов, керівник ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес», член Коордради Нацплатформи МСБ: «Це важливий крок для розвитку громадських організацій, адже зміцнення організаційної спроможності допоможе їм ефективніше впроваджувати свої місії та досягати більш значущих результатів у своїй діяльності. Сподіваємося, що цей проєкт принесе значні позитивні зміни та допоможе громадським організаціям Сумщини досягти своїх цілей та зробити значний внесок у розвиток регіону»


Наприкінці липня відбулися перші заняття із визначенням візії, мети та планування стратегії учасників проєкту. Під час занять команди формулювали або доопрацьовували місії організацій, розглядали ключові цінності, думали над конкурентними перевагами. Консультанти створили групи у телеграмі для кожного учасника, щоб разом доопрацювати усі важливі питання.


Олександр Дмитренко, менеджер проєкту, зазначив: «Кожна з сесій була захопливим та продуктивним досвідом для учасників нашого проєкту, а особливе враження них залишила стратегічна робота під керівництвом нашого досвідченого тренера-консультанта Руслана Краплича. Його професіоналізм, ентузіазм та вміння створювати комфортне навколишнє середовище сприяли тому, що учасники змогли ефективно визначити свої візії та місії, а також почали розробляти стратегію організацій для зміцнення спільноти та сталого розвитку. Проєкт сприяє зміцненню громадських організацій Сумщини та підтримці сталого розвитку нашої області».


В проєкті беруть участь 5 громадських організацій Сумщини:


1️⃣ Благодійний фонд “Перший Сумський гуманітарний штаб”

2️⃣ Відокремлений підрозділ в Сумській області ГО “Ділові Українські Жінки”

3️⃣ Громадська організація “Сумська молодіжна організація “ЛІЦЕЙ”

4️⃣ Громадська організація “УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОД”

5️⃣ Союз громадських організацій “Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області”.


Руслан Краплич, засновник Фундації імені князів-благодійників Острозьких, тренер-консультант, член Координаційної ради Нацплатформи МСБ, розповів: «Ми також детально пропрацювали із представниками громадського сектору Сумщини SWOT-аналіз (силове поле), разом розпочали роботу над операційними планами організацій-учасників, ще пару тижнів плануємо працювати з кожною командою по написанню стратегій».


На кінець серпня запланована серія тренінгів з фандрейзингу, що надасть можливість залучення додаткового фінансування та підвищення організаційної спроможності учасників проєкту.

Слідкуйте за нашими повідомленнями про проєкт та долучайтеся до діяльності громадських організацій Сумщини!
8 переглядів

Kommentare


bottom of page