top of page

«Сумиобленерго» отримало енергетичне обладнання від міжнародних донорівЗа підтримки Міненергетики на початку лютого АТ «Сумиобленерго» отримало від міжнародних партнерів гуманітарну допомогу у вигляді енергетичного обладнання, необхідного для відновлення розподільних мереж, велика кількість яких з початку полномасштабного вторгнення на територію України було пошкоджено, а подекуди навіть зруйновано.

Активні бойові дії під час окупації Сумщини завдали непомірної шкоди об"єктам енергетичної інфраструктури, до того ж, щоденні обстріли прикордонних території тільки додають пошкоджень та руйнувань. Енергетики АТ «Сумиобленерго» майже щодня, ризикуючи життям виїжджають на пошкоджені обстрілами ділянки прикордонних громад, підстанції та повітряні лінії електропередач для проведення ремонтних робіт. Деяке обладнання вдається відремонтувати одразу, але більшість потребує часу та значних коштів.

У цей непростий для нас час підтримка міжнародних партнерів, які надають операторам системи розподілу сучасне енергетичне обладнання дуже доречна. Цього разу донорами такого обладнання для АТ «Сумиобленерго» стали Італія, Литва та Угорщина, які надали підтримку енергетичному сектору Сумщини у вигляді трансформаторів, запобіжників та вимикача навантаження. «Встановлення відповідного обладнання є пріоритетом для підприємства, адже нашою основною місією було і залишається – забезпечення наших споживачів електропостачанням, а завдяки допомозі наших іноземних партнерів, відновлення ушкоджених енергетичних об"єктів відбувається значно швидше», зазначають на підприємстві.

1 перегляд

Komentáře


bottom of page