top of page

42 підприємства Сумщини отримають грантове фінансування на закупівлю обладнання!


ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» провела конкурс на грантове фінансування на закупівлю обладнання для підприємців 5 громад Сумщини, що взяли участь у проєкті «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення через розвиток та зміцнення партнерства між державним та приватним секторами в громадах Сумської  області». Проєкт проходить за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції та Естонії. Донор – Міністерство закордонних справ, справ Співдружності та розвитку Сполученого Королівства.

 

На конкурс поступила 91 заявка від малого бізнесу Сумщини на закупівлю обладнання для власної справи. Була проведена експертна оцінка усіх заявок та обрано 42 заявки на фінансування загальною сумою близько 12 млн гривень.

 

Богдан Мосунов, голова БА «4Бізнес», розповів: «Ми раді, що в надскладних умовах сьогодення українські підприємці думають про розвиток та натхненно втілюють в життя свої ідеї. Вже проводяться тендери на закупівлю обладнання для автомайстерень, електрообладнання, сільськогосподарського обладнання тощо. Всі переможці конкурсу отримали відповідні повідомлення та беруть активну участь у закупівлях. А всіх, хто не потрапив до списку переможців цього конкурсу, закликаю не опускати руки, вдосконалювати свої заявки та подавати іншим донорам на розгляд. Дякуємо всім небайдужим, хто допомагає сьогодні Україні вистояти!»

 

В проєкті беруть участь представники бізнесу п’яти громад Сумської області: Краснопільської, Охтирської, Тростянецької, Лебединської та Недригайлівської. 

 

 Цей проєкт відбувається за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції та Естонії.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції та Естонії. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.

6 переглядів

Comments


bottom of page